Фото галерија

Међународни дан безбедности на Интернету 2021

Свети Сава 2021

Новогодишње чаролије

Донација Фондације "Новак Ђоковић"

20.11.2020. у ОШ "Јован Стерија Поповић", у Великој Греди, као и у подручном одељењу школе у Милетићеву, ученицима првог разреда су подељене сребрне маске са јонима сребра и зеолитом, од вишеслојне тканине и дезинфекциона средства. Маске поседују антивирусна и антибактеријска својства и на тај начин неутралишу присуство истих. Донација су Фондације "Новак Ђоковић" којој се овом приликом захваљујемо.
Сунчана јесен живота 2020

Дан толеранције 2020

Трка за срећније детињство 2020

Студијско путовање

Дана 17.-18.10.2020. године представници колектива ОШ "Јован Стерија Поповић" из Велике Греде, посетили су домаћине из општине Ивањица, ОШ "Мићо Матовић" из Катића и ИО у Мочиоцима.
Дечја недеља 2020

Европска недеља мобилности 2020

Дана 21.09.2020. године ОШ „Јован Стерија Поповић“ из Велике Греде је у оквиру пројекта ЕВРОПСКЕ НЕДЕЉЕ МОБИЛНОСТИ у партнерству са Општином Пландиште и Саветом за безбедност саобраћаја општине Пландиште организовала такмичења за ученике. За ученике првог циклуса организовани су ликовни и литерарни радови, а за ученике другог циклуса организовано је такмичење у спретности вожње бицикла на полигону у две категорије за ученике 5. и 6. разреда и 7. и 8. разреда. Сви такмичари су награђени захвалницом и пригодним поклоном у виду безбедносне опреме, док су за ученике који су остварили прва места у својим категоријама обезбеђени ваучери у износу од 15000 динара.