Фото галерија

Сунчана јесен живота 2019

Дан школе 2019

Стеријини дани 2019

У основној школи "Јован Стерија Поповић" у Великој Греди у току је обележавање "Стеријиних дана" који ће трајати од 06.05. - 10.05.2019. године.
8. март 2019

Угледни час "Понашање материјала у течностима"

Наставница хемије и учитељица у 3. разреду одржале су угледни час "Понашање материјала у течностима" у оквиру предмета Природа и друштво. Ученици 3. разреда посетили су кабинет за хемију и упознали су се са лабораторијским прибором и видели како се изводе експерименти. Час је прошао у радној атмосфери где су ученици активно учествовали у извођењу огледа.
Корелативни час Немачки језик- Географија

Наставници географије и немачког језика одржали су корелативни час у 8. разреду. Наставна јединица био је главни град наше државе. На првом часу ученици су самостално излагали своје радове, док су на другом часу учествовали у квизу о Београду који је био на немачком језику, и тиме обновили како своје знање о Београду тако и вежбање немачког језика. Час је протекао у радној и активној атмосфери.
Предавање и радионица Црвеног крста

Општинско такмичење из одбојке