Завршна приредба 2018.

Датум: 18. Jun 2018 15:28 Категорија: Новости

Након пуно школских дана испуњених пробама, дошао је дан када су деца сав свој труд представила родитељима, браћи, сестрама, бакама, декама.

Завршном приредбом, која је одржана 14. јуна, малишани припремне предшколске групе и ученици четвртог разреда обележили су крај још једне школске године и отворили врата лету и дуго очекиваном распусту. Будући ђаци - прваци и ученици четвртог разреда представили су се песмом, игром, маштовитом кореографијом и драматизацијом публици која је са пажњом пратила наступ и громогласним аплаузом наградила децу за уложени труд. На традиционално одржаној завршној приредби предшколци су се опростили од своје васпитачице а ученици четвртог разреда од своје учитељице.