Први дан у ђачкој клупи 2018

Датум: 03. Oktobar 2018 08:50 Категорија: Новости

Школска 2018/2019. година календарски почиње 03.09.2018. Први школски дан су као и увек обележили ђаци прваци. Пуни очекивања, жељни знања и воље да са пуно труда науче све што један ђак првак треба да зна.

Ове године прваке је посетио и председник Општине који их је поздравио први дан и пожелео им срећан почетак школе. У оквиру пројекта „Дар за прваке“, у организацији кабинета председника Општине, ученицима је уручен пригодан поклон који је и подстицај креирању позитивног односа према школи . У нашој школи је у ђачке клупе ове године село осам првака. Од тога седам ученика је уписано у Великој Греди а један ученик у подручном одељењу у Милетићеву. Нама преостаје да им пожелимо пуно успеха и заједничког дружења, као и пуно радосних дана у школским клупама!