Сунчана јесен живота 2018

Датум: 19. Novembar 2018 19:43 Категорија: Новости

И ове године смо одвојили дан који смо посветили бакама и декама наших ученика. Овај пут смо замислили дружење мало другачије тако да је слоган овогодишње Сунчане јесени живота "БАКО И ДЕКО СТИЖЕМО ВАМ У ЗАГРЉАЈ".

Уз пригодну добродошлицу, ученици нижих разреда са својим учитељима, спремно су дочекали баке и деке. Заједно су учествовали у радионици прављења икебана и уживали у припремљеном програму само за њих. Баке и деке су се одазвале у великом броју и уживали у раздраганој атмосфери уз послужење. По завршетку у анексу школе направљена је изложба радова, баке и деке су награђене поклончићем за свој труд. Уследили су поздрави и обећања да ћемо се видети и наредне године. Један другачији дан озарио је лица наших најмилијих и показао да јесен живота може бити сунчана. Фотографије можете да погледате у галерији као и на нашој Фејсбук страници.