Дан школе

Датум: 20. Maj 2019 22:24 Категорија: Новости

У петак, 17.05.2019. године, одржана је велика свечаност у Основној школи "Јован Стерија Поповић" у Великој Греди. Поменута манифестација имала је за повод прославу једног од најзначајнијих нам дана у години - Дан школе.

Ученици наше школе припремили су прегршт пријатних изненађења квалитетним и креативним програмом драгим гостима и посетиоцима. Под слоганом "Смехом и забавом кроз школовање" извођени су драмски одломци и рецитације (дечје песмице) Стерије и осталих уметника чијим је делом и радом био надахнут наш овогодишњи културно-метнички програм. Хорским песмама нижих и виших разреда, скечевима, плесним тачкама наших малишана, али и одломцима из чувених комада вечно младог Стерије, наш прогрма је деловао више као "сплет игре, уметности, шале и смеха на драмској сцени"! Наставници, родитељи, учесници свечаности одржане поводом Дана Основне школе "Јован Стерија Поповић" у Великој Греди а пре свега наши малишани и ученици, улепшали су нам дружење насмејаним лицима, громким аплаузима и смехом који је одзвањао нашом школом.