Студијско путовање

Датум: 20. Oktobar 2020 20:17 Категорија: Новости

Дана 17.-18.10.2020. године представници колектива ОШ "Јован Стерија Поповић" из Велике Греде, посетили су домаћине из општине Ивањица, ОШ "Мићо Матовић" из Катића и ИО у Мочиоцима.

Посетиоци су имали прилике да обиђу школе и да се упознају са њиховом организацијом рада у отежаним условима, као и да уживају у свим специфичностима и природним лепотама амбијента Старог Влаха и области Моравице. Путовање се наставило обиласком јединог живог етно села у Србији, Штитково, излетишта у околини природног резервата Увац. Циљ студијског путовања је био упознавање западног дела Србије у свој својој лепоти као и учешће у припреми пројектних активности у раду на пројекту "Едукација будућих домаћина код својих вршњака на селу".

Фотографије са студијског путовања можете погледати у галерији или на нашој фејсбук страници.