Сунчана јесен живота

Датум: 18. Novembar 2020 17:58 Категорија: Новости

18.11.2020. године у ОШ "Јован Стерија Поповић", у Великој Греди, наставак с активностима ученика у оквиру недеље толеранције као и поводом манифестације "Сунчана јесен живота", посвећене најстаријима и најмилијима, која се традиционално, већ дуги низ година обележава у нашој школи.

Предшколци су са својом васпитачицом учествовали у изради портрета бака и дека, од различитих материјала.

Ученици подручног одељења у Милетићеву су нам представили заједничко, активно проведено време са бакама код куће, а ученици првог циклуса су узели учешће у ликовним и литерарним радионицама, чија изложба је у најави.

Петаци су на часу одељењског старешине, у организацији педагога, реализовали радионицу на тему "Толеранција и полне разлике".

Све фотографије са обележавања манифестације "Сунчане јесени живота" можете погледати у галерији или на нашој фејсбук страници.