Донација Фондације "Новак Ђоковић" - Сребрне маске са јонима сребра и зеолитом ученицима првог разреда

Датум: 20. Novembar 2020 18:12 Категорија: Новости

20.11.2020. у ОШ "Јован Стерија Поповић", у Великој Греди, као и у подручном одељењу школе у Милетићеву, ученицима првог разреда су подељене сребрне маске са јонима сребра и зеолитом, од вишеслојне тканине и дезинфекциона средства. Маске поседују антивирусна и антибактеријска својства и на тај начин неутралишу присуство истих. Донација су Фондације "Новак Ђоковић" којој се овом приликом захваљујемо. Креиране су ултразвучном јонизацијом, имају способност самочишћења, безбедне су за коришћење и до 30 дана, а учинак у неутрализацији патогена је 99,99%. Упутство за употребу као и све карактеристике заштитног средства налазе се на полеђини паковања.

Све фотографије можете погледати у галерији или на нашој фејсбук страници.