Завршне активности поводом Недеље толеранције и манифестације "Сунчана јесен живота"

Датум: 20. Novembar 2020 19:56 Категорија: Новости

Петак, 20.11.2020. у ОШ "Јован Стерија Поповић", у Великој Греди и у Милетићеву завршене активности поводом Недеље толеранције и манифестације "Сунчана јесен живота". Ученици првог циклуса су учествовали у радионицама писања лепих речи, цртања, сликања и вајања пластелином портрета бака и дека и времена проведеног са њима, као и у изради поклона за наше најдраже. Ученици шестог разреда су на часу одељенског старешине реализовали радионицу о толеранцији на тему "Људске вредности" . Ученицима је током протекле недеље кроз низ организованих активности, још једном скренута пажња на моралне вредности као што су толеранција, прихватање резличитости и брига о старијима, које су обавеза свих нас.

Фотографије са обележавања Сунчане јесени живота и Недеље толеранције можете погледати у галерији или на нашој фејсбук страници.