Дан школе

Датум: 15. Maj 2021 17:27 Категорија: Новости

Петак, 14.05.2021. године у ОШ "Јован Стерија Поповић", у Великој Греди и Милетићеву обележен је Дан школе. Запажено учешће свих ученика као и запослених се огледало у бројним активностима, реализованим у складу са прописаним мерама.
Петодневна манифестација "Стеријини дани" окончана је пригодним програмом и обележен је Дан школе у част великана чијим се именом дичи. Ученицима су додељене похвалнице и награде поводом учешћа у школској смотри рецитатора и у литерарном конкурсу у Стеријину част.
Присутни су могли да уживају у драматизацији одломака позоришних комада "Зла жена", "Тврдица" и "Покондирена тиква" , а унутрашњост школе као и школско двориште улепшани су продуктима рада вредних дечијих руку.

Видео презентацију поводом обележавања Дана школе можете погледати на следећем линку.

Фотографије са обележавања Дана школе можете погледати на нашој фејсбук страници или у галерији фотографија.