Посета ђацима првацима

Датум: 01. Septembar 2021 22:07 Категорија: Новости

Представници локалне самоуправе, на челу са замеником председника општине, Душаном Ћурчићем, посетили су ОШ "Јован Стерија Поповић" у Великој Греди као и подручно одељење школе у Милетићеву и традиционално пожелели малим основцима срећан полазак у школу. Прваци су добили на поклон ранац и комплет школског прибора, а господин Ћурчић је истакао да је почетак школовања ново поглавље у одрастању деце, док локална самоуправа треба да буде прва подршка на том путу. Додао је такође и да је то веома значајан задатак и стога је важно колико пажње посвећујемо деци и њиховом образовању.

Фотографије са поделе поклона и посете представника локалне самоуправе ђацима првацима можете погледати у галерији фотографија или на нашој фејсбук страници.