Матурска екскурзија

Датум: 01. Novembar 2013 08:43 Категорија: Новости

Матуранти наше школе су од 13. до 15. септембра били на матурској ексурзији. Ове године одлучено је да дестинација на коју ће ученици завршног разреда путовати буде Златибор.

Превоз до Златибора је организован уз помоћ и сарадњу са агенцијом „СТУП“ из Вршца. Скуп ученика био је пред школом, а полазак је био заказан за 8 часова. На путу до Златибора ученици наше школе обишли су Опленац и манастир Благовештење у Овчар бањи.
На Златибору су матуранти били смештени у хотелу „Браћа Секулић“. Свакодневно су имали организоване излете и посете знаменитостима које су од културног и историјског значаја за нашу земљу. Између осталог, обишли су етно село Сирогојно и Дрвенград на Маћавнику.
При повратку кући, ученици су посетили још и манастир Боговођа.
Целокупна екскурзија је протекла у најбољем реду. Ученици и наставници који су ишли са њима врло су задовољни организацијом пута, боравком у хотелу „Браћа Секулић“, као и превозником „СТУП“ из Вршца.