Турнир у малом фудбалу

Датум: 03. Decembar 2013 10:56 Категорија: Новости

У Пландишту је у понедељак 02.12.2013. год. одржан турнир у фудбалу за дечаке и за девојчице.

На турниру су учествовали и ученици наше школе.

Женску екипу чиниле су: Санела Форго, Ксенија Јуначков, Милица Кричковић, Вања Стефановски, Драган Божић и Јована Агбаба.

Мушку екипу чинили су: Александар Вењарски, Борислав Георгијевски, Александар Репац, Миљан Спремо, Лазар Самарџија, Жељко Пешевски, Стефан Петковић, Милош Спремо, Никола Бркић и Никола Чавић.

Да смо одлични спортисти и овог пута показале су обе екипе наших ученика. Иако је изгубила од фудбалског тима из Пландишта, мушка екипа наше школе на ранг листи заузела је друго место.

Девојчице су разбиле предрасуду да фудбал није женски спорт. Победиле су екипу Пландишта (2:1) и екипу из Хајдучице (3:2) и тиме себи обезбедиле прво место на ранг листи и пласман на виши ранг такмичења.