Хуманитарна акција

Датум: 05. Novembar 2014 11:46 Категорија: Новости

Moто: „Нечије мало-неком пуно“

На иницијативу школе и молбу мајке Александре Сарка, покренута је хуманитарна акција у оквиру које су прикупљена новчана средства. Новац је наменски прикупљен  и уложиће се у куповину инвалидских колица за децу породице Сарка, која имају сметње у развоју и потребу за додатном подршком.
             Идеју о покретању хуманитарне акције прихватили су ученици и радници школе као и људи из Велике Греде. Акцији су се придружили Локална самоуправа Пландиште, Актив жена „Гређанка“, „Удружење пензионера НИС Нафта-Гас“  и ШОШ д.о.о. из Јерменоваца.
Актив жена „Гређанка“ и „Удружење пензионера НИС Нафта-Гас“ су организовали хуманитарно дружење 18.10.2014. године где су ученици наше школе  приредили културно-уметнички програм, а присутни гости дали свој новчани допринос.
            На опште задовољство свих опет смо показали хуманост на делу!