Школа отворених врата- друштво за све генерације

Датум: 25. Novembar 2014 18:58 Категорија: Новости

Приредба за баке и деке и дружење са њима су једнa од најомиљенијих активности у нашој школи.

15.11.2014. организована је и одржана приредба са почетком у 10:30. Ученици од првог до четвртог разреда, забавиштанци и деца из обданишта су потврдила да су добри рецитатори, глумци, певачи...играчи. Још једном смо показали да нам је стало до пажње и времена присутних и нама драгих гостију.

Презентација ученичких вештина испраћена је громогласним аплаузом а обострани утисци и мишљења су размењени на крају нашег дружења уз послужење.
Оно што је било изненађење за госте су урамљени дечији радови, које су деца поклонила најстаријој баки- Десанки Нишић, најстаријем деди- Богдану Рончевићу и најстаријем брачном пару у селу- Стани и Јовану Козић.

Оно што зрачи из оваквих сусрета је топлина погледа и изговорених речи, снажан загрљај пун емоција, озарена лица без скривених емоција; то је разлог због којег ћемо се састати и следеће године.