Последњи дан првог полугодишта

Датум: 24. Decembar 2014 09:30 Категорија: Новости

Последњи дан првог полугодишта ученици и наставници су организовали да буде радан у свечаној атмосфери.

Деца из обданишта и предшколци су припремили приредбу а гости и публика су били њихови родитељи.

Ученици трећег разреда су спремили представу „Новогодишња бајка“ и презентовали је својим другарима из првог, другог и четвртог разреда.

За ученике од петог до осмог разреда професори српског, енглеског и немачког језика су организовали Дан језика. Организоване су радионице у три учионице: радионица српског, немачког и енглеског језика. Ученици су се симултано смењивали и били учесници све три радионице. По завршетку радионица били су послужени мафинима, куглофом и гибаницом- традиционалним посластицама и јелима српске, немачке и енглеске кухиње.

Последњи дан у овом полугодишту и почетак распуста су обележени на најбољи могући начин.

Фотографије  можете погледати у опцији "Галерија".