Општинско такмичење у одбојци

Датум: 29. Novembar 2017 14:23 Категорија: Новости

Дана 29.11.2017. године у нашој школи одржано је општинско такмичење у одбојци на коме су своје представнике имале три основне школе и то "Јован Јовановић Змај"  Хајдучица, "Доситеј Обрадовић"  Пландиште  и  "Јован Стерија Поповић" Велика Греда.

У конкуренцији девојчица, победнице општинског такмичења су ученице ОШ "Јован Стерија Поповић" које су у финалној утакмици са 2 : 1 у сетовима победиле одбојкашице ОШ "Доситеј Обрадовић" из Пландишта.
У конкуренцији дечака, одбојкаши ОШ "Јован Стерија Поповић" су освојили прво место. Они су са 2 : 0 у сетовима победили одбојкаше ОШ "Јован Јовановић Змај" из Хајдучице.
Победници општинског такмичења, одбојкаши и одбојкашице наше школе, су стекли право учешћа на окружном такмичењу које ће бити одржано у Ковину.