Новогодишња радионица и дружење ученика ОШ "Јован Стерија Поповић" из Вршца, Београда и Велике Греде 2018

Датум: 14. Decembar 2018 21:20 Категорија: Новости

Ученици ОШ „Јован Стерија Поповић“ из Велике Греде са својим наставницима посетили су истоимену братску школу у Вршцу где су традиционално, као и сваке године имали прилику да се друже са ученицима ОШ „Јован Стерија Поповић“ са Новог Београда и ученицима домаћинима.

У оквиру сусрета организована је новогодишња радионица израде честитки и украса. Након завршетка ученици су заједно окитили јелку у холу школе, а украшене честитке су добили на поклон за сваког ученика, које ће им бити додељене на крају првог полугодишта. Након радионице, школа домаћин је организовала посету манастиру Месић, где су ученици уз помоћ вероучитеља водича упознати са историјом манастира. У повратку гости су имали прилику да виде град Вршац са узвишења званог Видиковац. Слике можете погледати у нашој галерији као и на нашој Фејсбук страници.