ОБАВЕШТЕЊЕ - распоред емитовања часова

Датум: 16. Mart 2020 16:36 Категорија: Новости

Поводом проглашења ванредног стања на територији целе Републике Србије, а у циљу остваривања права ученика на образовање, у Министарству просвете, науке и технолошког развоја припремљен је оперативни план за наставак рада школа у отежаним условима.
На следећем линку можете добити правовремене информације о распореду емитовања образовних садржаја и других релевантних иницијатива које доприносе остваривању предвиђених исхода наставе и учења.
Почетак реализације образовно-васпитног рада учењем на даљину је 17. март 2020. године. Едукативни садржаји за учење на даљину за основне школе емитоваће се на трећем каналу Радио-телевизије Србије. Распоред емитовања образовних садржаја за основну школу можете погледати овде.

Трећи канал Радио-телевизије Србије у зависности од оператера можете пронаћи на следећим позицијама:

Total TV  - позиција 22

Open IPTV - позиција 109