Матурска екскурзија 2022

Датум: 19. Maj 2022 10:14 Категорија: Новости

Дуго ишчекиване дане, од 15. до 17.маја, матуранти ОШ „Јован Стерија Поповић", из Велике Греде и ИО школе из Милетићева, провели су на матурској екскурзији, на Тари. Првог дана посетили су Дрвенград и возили се возом Шарганска осмица. Другог дана обишли су Перућац, извор реке Врело и панорамски разгледали хидроелектрану Бајина Башта. У повратку кућама, трећег дана, посетили су Народни музеј и Муселимов конак у Ваљеву. Након ручка, у чувеном Тешњару, запутили су се ка Великој Греди. Надамо се да су наши ученици понели лепе успомене и да ће им матурска екскурзија остати у сећању као јединствено искуство.

Све фотографије са матурске екскурзије можете погледати у галерији фотографија или на нашој фејсбук страници.