Стеријини дани 2023

Датум: 10. Maj 2023 21:49 Категорија: Новости

Традиционална реализација манифестације „Стеријини дани", у ОШ „Јован Стерија Поповић", у Великој Греди, је у току и траје од 08.до 12.05.2023.године. У оквиру дана посвећених великану чије име школа поносно носи, ученици учествују у разноврсним активностима. У оквиру протекла три дана имали су прилику да се подсете појединости из Стеријиног живота и рада, да учествују у истраживачким задацима „Ученици у улози новинара", као и да промовишу његова дела кроз видео садржаје. Такође, узето је учешће у ликовним креативним радионицама „Портрет" и „Школа из снова", посматрање са историјске дистанце и дружење у библиотеци „Стеријин кутак".

Фотографије са обележавања Стеријиних дана можете погледати на нашој фејсбук страници или у галерији фотографија.