ПОСЛЕДЊИ ДАН ШКОЛЕ

Датум: 22. Jun 2015 16:49 Категорија: Новости

12. јун 2015. године је био последњи наставни дан за ученике наше школе. Ученици су били задовољни што је још једна школска година успешно приведена крају.

Тога дана је одржана приредба. Главни носиоци приредбе су били забавиштанци и ученици четвртог разреда. Њима су се придружили ученици првог, другог, трећег разреда, као и ученици петог разреда који су чланови библиотечке секције. Циљ организовања ове приредбе је био да на свечан начин забавиштанци и четвртаци обележе завршетак једног циклуса у њиховом школовању са својим другарима из других разреда, васпитачима, учитељима, родитељима, браћом и сестрама...

Приредба је текла спонтано а њени учесници су са пуно самопоуздања и лежерности представили своја умећа и таленте. Искричави сјај из очију публике и аплауз су били подстицај и ученицима и наставницима да се овакви сусрети наставе и наредне школске године.