ПРОМОЦИЈА ,, Дечије недеље “

Датум: 03. Novembar 2015 20:35 Категорија: Новости

Дечија недеља ове године посебну пажњу поклањала је унапређивању друштвених услова за раст и развој сваког детета у стабилној и социјално сигурној породици. Ученици од I до IV  разреда, деца мешовите и припремне групе, заједно са учитељима, васпитачима и родитељима учествовали су у планираним активностима које су се организовале од 5-9. октобра 2015. године.

Кроз часове ЧОС/ЧОЗ-а промовисане су планиране  активности за Дечју недељу. Скренута је пажња на права и потребе деце. Исто тако говорило се о важности породице, школе, државе и њиховој улози у заштити и остваривању права детета.

У нижим разредима одржане су радионице на тему толеранција, дискриминација, уважавање. У 1. и 2. разреду радионицу је одржала учитељица Марта Кравић, а у 3. и 4. разреду учитељица Татјана Јакшић.