Покажи шта знаш

Датум: 29. Decembar 2015 12:41 Категорија: Новости

У  издвојеном одељењу у Милетићеву, 23.12.2015. је обележен завршетак првог полугодишта, односно долазак Новогодишњих празника, пригодном манифестацијом „Покажи шта знаш“.

У среду, у 9:00 имали смо посету Бака Мразице, па су ученици нижих разреда и предшколци показали шта знају. Уз рецитовање о Новој години, Деда Мразу, празницима и  имитацијама, сви су се представили Бака Мразици.

По завршетку овог дела наставили смо дружење фотографисањем деце и Бака Мразице. Сва деца су била почашћена слаткишима. За децу предшколског узраста школа је обезбедила скромне поклончиће.

Дан раније, у уторак, 22.12.2015. у 10:00  организована је посета позоришној представи „Баш би било фино“, одржаној у биоскопској сали Културног центра у Пландишту. Уз сагласност родитеља, сва деца ( вртић и школа) су безбедно одвежена и враћена са представе.