Осмомартовска приредба

Датум: 14. Mart 2016 21:52 Категорија: Новости

У част наших мама, бака и свих драгих нам жена, деца из мешовите групе и предшколског узраста, као  и ученици од 1. до 3. разреда уз помоћ и подршку својих васпитачица и учитељица припремили су и у фискултурној сали приказали програм 8. марта ове године.

Програм је био разноврстан. Смењивали су се музика, глума, стихови, игра и плес. Тако су до изражаја дошли таленат, креативност, ангажованост, рад и жеља да се на једном месту покаже и искаже љубав и поштовање свим драгим женама. Публика је сваки наступ пропратила и наградила аплаузом, а највише аплауза и осмеха су измамили најмлађи учесници.
            Деца из вртића и ученици првог, другог и четвртог разреда из Милетићева су такође приредили топао дочек и пригодан програм поводом  Осмог марта мамама, бакама, теткама...