Једнодневна екскурзија за ученике нижих разреда

Датум: 30. Maj 2016 23:16 Категорија: Новости

У петак, 20.05.2016. предшколци и ученици нижих разреда, њих тридесет осморо, кренули су на екскурзију у Београд.

Уласком у аутобус почиње њихова једнодневна авнтура. Неки од њих су први пут видели Београд и ЗОО врт. Атмосфера је била весела а радознали ученици су засипали своје учитељице разним питањима. Изглед реке Дунав је на њих оставио дубок утисак. Подсетила их је на море. Вожња кроз Београд и долазак пред позориште за ученике радозналце је била прави изазов. Позоришну представу „Много бриге ни око чега“ ученици су пажљиво пратили до самог краја. Тема представе је поучна и за одрасле. За наше ђаке из мале сеоске средине ручак у Меку је такође велики доживљај. Из ресторана лаганом шетњом по Кнез Михајловој улици кренули смо ка Калемегдану и ЗОО врту. Боравак у зоолошком врту је протекао веома брзо. Пред сам повратак кући остало је времена и за по коју вожњу у луна парку. И да, пут куће са нама је кренуо и један зечић и неколико хрчкова.