Једнодневна екскурзија 2017

Датум: 22. Jun 2017 16:38 Категорија: Новости

Једнодневна екскурзија припремне предшколске групе и ученика од 1. до 4. разреда реализована је у суботу, 03. јуна 2017. године.

Деца су на екскурзију пошла у пратњи васпитачице Јелене Матијевић и учитељица Татјане Јакшић, Снежане Бркљач, Јорданке Масловарић и Јасмине Косановић,  уз вођство  водича туристичке организације „Ступ“ из Вршца.
Прво одредиште била је Смедеревска тврђава. Након обиласка тврђаве, пут смо наставили према Ресавској пећини. Уз пратњу водича кренули смо на четрдесетпетоминутни обилазак пећине.
По изласку из пећине упутили смо се на ручак на Лисинама и  у обилазак водопада „Велики бук“. Након обиласка водопада, обишли смо манастир Манасију, задужбину Стефана Лазаревића. То је уједно било и последње место које је било предвиђено за обилазак.
За све време путовања владала је весела атмосфера у аутобусу, а у повратку савладани умором предшколци су заспали.