Спортска недеља

Датум: 01. Oktobar 2017 20:03 Категорија: Новости

У периоду од 11. 09. до 15. 09.2017. године реализована је Спортска недеља за ученике од 1. - 4. разреда и предшколце.

Сваки дан, за време 5. и 6. часа ученици су имали организоване спортске активности у којима су сви учествовали.
У понедељак деца су играла Између две ватре, уторак је био резервисан за фудбал, у среду су се играле игре које су играле Некад и сад (ластиж, вијаче, школице),у четвртак деца су играла Друштвене игре (шах, не љути се човече, мице, багминтон...) и у петак су биле организоване Штафетне игре.
Ученици, заједно са учитељима, активно су учествовала у свим спортским активностима, све у циљу јачања здравља и развијања координације покрета, поштовања правила игре и учесника у игри, развијање фер - плеја, неговање традиције, такмичарског духа...