ОБАВЕШТЕЊЕ - Исказивање интересовања за вакцинисање против COVID-19

Датум: 15. Januar 2021 13:10 Категорија: Новости

Овим путем вас обавештавамо да сви заинтересовани за имунизацију против COVID-19, пријаву треба да учине попуњавањем упитника на порталу еУправа (www.euprava.gov.rs).

Прочитај

Корак по корак до интерактивног часа и евиденције портфолија

Датум: 15. Januar 2021 13:01 Категорија: Новости

11.01. и 12.01.2021. године у ОШ "Јован Стерија Поповић", у Великој Греди, одржана је дводневна обука наставника под називом "Корак по корак до интерактивног часа и евиденције портфолија ", у организацији Отворене просветне иницијативе. Аутор програма је Братислав Филиповић, а реализатори Јасмина Петровић, Дамир Одобашић и Предраг Стевановић. Обука је обухватала рад у Гугл учионици и коришћењу Гугл сервиса у онлине настави. Обука је одржана у две групе истовремено, у складу са поштовањем свих прописаних епидемиолошких мера.

ОБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 28. Novembar 2020 12:20 Категорија: Новости

Прочитај

Завршне активности поводом Недеље толеранције и манифестације "Сунчана јесен живота"

Датум: 20. Novembar 2020 19:56 Категорија: Новости

Петак, 20.11.2020. у ОШ "Јован Стерија Поповић", у Великој Греди и у Милетићеву завршене активности поводом Недеље толеранције и манифестације "Сунчана јесен живота". Ученици првог циклуса су учествовали у радионицама писања лепих речи, цртања, сликања и вајања пластелином портрета бака и дека и времена проведеног са њима, као и у изради поклона за наше најдраже. Ученици шестог разреда су на часу одељенског старешине реализовали радионицу о толеранцији на тему "Људске вредности" . Ученицима је током протекле недеље кроз низ организованих активности, још једном скренута пажња на моралне вредности као што су толеранција, прихватање резличитости и брига о старијима, које су обавеза свих нас.

Прочитај

Донација Фондације "Новак Ђоковић" - Сребрне маске са јонима сребра и зеолитом ученицима првог разреда

Датум: 20. Novembar 2020 18:12 Категорија: Новости

20.11.2020. у ОШ "Јован Стерија Поповић", у Великој Греди, као и у подручном одељењу школе у Милетићеву, ученицима првог разреда су подељене сребрне маске са јонима сребра и зеолитом, од вишеслојне тканине и дезинфекциона средства. Маске поседују антивирусна и антибактеријска својства и на тај начин неутралишу присуство истих. Донација су Фондације "Новак Ђоковић" којој се овом приликом захваљујемо. Креиране су ултразвучном јонизацијом, имају способност самочишћења, безбедне су за коришћење и до 30 дана, а учинак у неутрализацији патогена је 99,99%. Упутство за употребу као и све карактеристике заштитног средства налазе се на полеђини паковања.